Pirkimo sąlygos, atsiskaitymas, pristatymas

Atsiskaitymas

Internetinė parduotuvė – www.osus.lt interneto tinklapyje esanti elektroninė parduotuvė, kurioje Pirkėjas, gali pirkti Pardavėjo siūlomas prekes. Pardavėjas – MB „Osus“, įregistruota ir veikianti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, registracijos Nr. 303044535, veikianti adresu Panerių g. 51, LT-03160, Vilnius, internetinis adresas www.osus.lt

Už MB Osus prekes galima sumokėti naudojantis PaySera sistema. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, sistema automatiškai sugeneruos pavedimo formą, ir vadovaujantis nuorodomis, Jums reikės prisijungti prie savo elektroninės bankininkystės ir atlikti mokėjimą:

AB Swedbank,
AB SEB bankas,
AB Luminor bankas,
Nordea Bank Lietuva,
AB bankas Citadele,
AB Šiaulių bankas.

Apmokėjimas per Paysera sistemą. Tai paprasčiausias ir greičiausias būdas.

Visais išankstiniais apmokėjimo atvejais Jūsų duomenų perdavimui naudojamas saugus SSL (Secure Socket Layer) protokolas, todėl visi išankstinio apmokėjimo būdai osus.lt elektroninėje parduotuvėje yra saugūs.

Jeigu turite papildomų klausimų, susisiekite su mumis elektroniniu paštu: info@osus.lt.

PASTABA: Užsakymas pradedamas vykdyti, kai tik gaunama informacijos apie atliktą pavedimą.

 

Prekių pristatymas 

Internetinėje parduotuvėje www.osus.lt prekes galite užsisakyti, bet kuriuo paros metu 7 dienas per savaitę. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje, kur įmanoma privažiuoti krovininiu transportu, ar kur yra LP express paštomatai. Už papildomą mokestį prekės, pristatomos ir į Kuršių Neriją. Užsakydami prekes būtinai atkreipkite dėmesį į pristatymo terminą ir kainą.

Prekių aprašymuose paprastai nurodomas preliminarus prekių pristatymo terminas, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y., kai užsakymas patikrinamas ir gaunamas apmokėjimas už prekes. Apie užsakymo patvirtinimą bei planuojamą pristatymo datą klientai nedelsiant informuojami elektroniniu paštu.

Pristatymo sąlygos:

 • Užsakant prekes, jos pristatomos per 1-3 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo. Tačiau esant tokiai situacijai, kai pvz. prekių mes šiuo metu neturime ar nepakankamą kiekį, susisieksime su Jumis ir susitarsime dėl tikslaus pristatymo termino.
 • Užsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausią jums prekių pristatymo būdą. Galite pasirinktį saugų ir bekontaktį e. užsakymo pristatymą su kurjeriu klientų nurodytu adresu (kaina – 4 Eur su PVM) arba šalia Jūsų gyvenamosios vietos esantį LP express paštomatą (kaina – 3 Eur su PVM) ir prekę pasiimti tik Jums patogiu metu.
 • NEMOKAMAS prekių pristatymas, jeigu Jūsų užsakymo suma viršija 49 Eur su PVM.
  Šiuo metu prekės pristatomos tik Lietuvos teritorijoje.

Dėmesio: prekių pristatymas į Kuršių Neriją kainuoja papildomai ir gali užtrukti, bet kuriuo atveju imamas papildomas 40 Eur mokestis už siuntą. Užsisakydami prekes atkreipkite dėmesį į preliminarų pristatymo terminą. Greičiausias ir pigiausias būdas gauti siuntą atsiimant siuntas patiems iš Klaipėdoje esančių LP express paštomatų.

Apie pristatymo terminus klientai informuojami – pristatymo terminas gali skirtis kiekvienu konkrečiu atveju.

Svarbu: priimdami užsisakytas prekes patikrinkite prekių būklę ir jeigu pristatymo metu pastebėsite prekių išorės pažeidimus, pažymėkite tai gavimo dokumente. Jei pažeidimus ir kitus neatitikimus pastebėjote vėliau, paskambinkite mums +370 601 22009 arba parašykite info@osus.lt.

Prekių grąžinimas ir keitimas

MB „Osus“ rūpinasi, kad Jūsų užsakyti gaminiai būtų kokybiški bei patenkintų visų klientų lūkesčius.

 • jei dėl kokių nors priežasčių nusprendėte grąžinti prekę, kurią įsigijote MB „Osus“ elektroninėje parduotuvėje, prašome per 14 dienų nuo jos gavimo informuoti mus el. paštu: info@osus.lt
 • Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruota siunta. Registruotos siuntos numeris privalo būti pateiktas Pardavėjui ne vėliau kaip per 24 val. po išsiuntimo. Grąžinamas ar keičiamas prekes siųskite gavėjui:

MB „Osus“
Panerių g. 51, Vilnius
LT-03160

 

1. Bendros prekių grąžinimo ir keitimo taisyklės

1.1. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

1.2. Grąžinamų kokybiškų arba keičiamų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma.

1.3. Norėdamas grąžinti prekę (-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu, pridedant prekės ir/arba siuntinio nuotraukas ar video, aprašančias iškilusią problemą.

1.4. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje: nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Grąžinant prekę būtina pateikti popierinį (atspausdintą) jos įsigijimo dokumentą (užsakymo, pavedimo kopiją).

1.5. Grąžinant kokybišką prekę, siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.

1.6. Grąžinant gautą ne tą prekę, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti tokią prekę reikalinga preke. Neturint reikalingos prekės, Pirkėjui grąžinami visi pinigai (už prekę, ir patirtas faktines siuntimo išlaidas).

1.7. Kai grąžinama nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti nekokybišką prekę analogiška preke arba grąžinti Pirkėjui pinigus.

1.8. Vadovaujantis LR ūkio ministro 2001m. birželio 29d. įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus, jeigu pirkėjui nepatinka nusipirktos prekės dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas gali būti tenkinamas tik pardavėjui sutikus įsigijus tokias prekes:

 • Darbo drabužius;
 • Drabužius laisvalaikiui;
 • Taktinius drabužius;
 • Batus;
 • Darbui ar laisvalaikiui skirtą inventorių.

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šių Taisyklių 1.2-1.5, 1.09 punktuose nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
1.09. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.

1.10. Už grąžinamas prekes sumokėti pinigai grąžinami per 10 darbo dienas nuo užsakymo atšaukimo dienos.

 

2. Baigiamosios nuostatos.

2.1. Šios prekių grąžinimo Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR įstatymais ir teisės aktais.

2.2. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

Pastaba: apatiniai drabužiai, kojinės, pirštinės, akiniai skirti apsaugoti akims nekeičiami ir nepriimami pagal „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių“ 18 punktą.